Warsztaty od marca do czerwca 2011

Szanowni Uczestnicy warsztatów!

Od marca 2011 roku mieliśmy przyjemność przeprowadzania warsztatów pt. „Jak powstaje książka?” w wielu szkołach, bibliotekach i domach kultury. Obiecałam niektórym z Was stworzenie galerii książek powstałych na warsztatach, co niniejszym czynię. Przepraszam Was za opóźnienie i za to, że nie mogłam zamieścić wszystkich prac. Było to niemożliwe z dwóch względów. Po pierwsze dużą część Waszych książek przechwyciły Panie bibliotekarki lub wychowawczynie, po drugie łącznie stworzyliście ich ponad 500! Nie byłabym w stanie zamieścić ich wszystkich tutaj.

Oto jak pracowaliście.

Ponieważ była to wiosna, częstym tematem Waszych prac była miłość. Nie zabrakło też wesołych przygód, jak również historii niczym z horroru. Przedstawiamy Wasze prace:

Jedno wiem na pewno! W te prace włożyliście mnóstwo pracy. Tych, którzy nadal chcą tworzyć, dowiadywać się więcej o powstaniu książki zapraszam na kolejne spotkania. Tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w warsztatach serdecznie zapraszam już od października rozpoczynamy kolejne spotkania!